GOSZCZDESIGN

GOSZCZDESIGN

pl. Piłsudskiego 3

00-078 Warszawa

22 449 01 12

602 689 000

monika@goszczdesign.com

http://www.goszczdesign.com/

Monika Goszcz-Kłos Monika Goszcz-Kłos Jej znak rozpoznawczy to wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Goszczdesign to autorskie biuro projektowe, prowadzone od 2004 roku przez Monikę Goszcz-Kłos. Głównym celem pracowni jest projektowanie wnętrz apartamentów, rezydencji, jak i przestrzeni publicznych. Do tej pory pracownia zaprojektowała m.in.: Utopię (warszawski klub nocny), Secret Garden (minimalistyczną kwiaciarnię), Spirit Spa oraz salon fryzur i makijażu Atelier Nr 1. Monika Goszcz-Kłos jest również autorką koncepcji wybranych salonów firmy Atlantic.
Projektantka zaczyna swoją pracę od wysłuchania potrzeb klienta, a później odpowiednio się do nich dostosowuje. Kontakt z klientem jest dla niej najważniejszy, bo tylko w ten sposób może dobrze realizować swoje pomysły. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy z projektów jest inny, bo odzwierciedla naturę i upodobania właścicieli. To dlatego do niektórych wnętrz wprowadza żywe akcenty kolorystyczne, czyniąc je energetycznymi i ciepłymi, a inne aranżuje jako minimalistyczne i chłodne czy barokowe.
W każdym z zaprojektowanych przez nią pomieszczeń widać jednak wspólny mianownik, charakteryzujący ją jako projektanta – są nim biel i czerń, najlepsze materiały oraz wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.
Projekty Moniki Goszcz-Kłos były wielokrotnie prezentowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie, takich jak „Dom&Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Architektura”, „Beautiful Houses”, „VIVA DECOR”, „Najpiękniejsze Polskie Wnętrza w stylu klasycznym i pałacowym”.
W 2011 i 2012 roku była jurorką konkursu Dobry Design. Monika Goszcz zdobyła nagrodę w drugiej edycji konkursu Vasco, a zaprojektowany przez nią salon kosmetyczny Atelier Nr 1 wygrał w 2008 roku konkurs Modne Miejsca.

GOSZCZDESIGN portfolio

Młodzieżowe wnętrze Młodzieżowe wnętrze
Kobiece wnętrze Kobiece wnętrze
Klasyczne wnętrze Klasyczne wnętrze
Wnętrze pełne form i kolorów Wnętrze pełne form i kolorów
Wnętrze dla minimalistów Wnętrze dla minimalistów
Klasyczne wnętrze w szarościach Klasyczne wnętrze w szarościach
Wnętrze w bieli i czerni Wnętrze w bieli i czerni
Produkty miesiąca
Patroni serwisu
Galerie