Meble modułowe do biura – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym

Meble modułowe do biura – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym
fot: KINNARPS POLSKA ?photo_id=&modal=1

Meble modułowe do biura stwarzają prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne – w każdej chwili możemy zmienić ich położenie, a bogactwo kolorów pozwala na spersonalizowane połączenia. Jeśli za nowoczesnym designem będzie szła funkcjonalność systemów modułowych, to otrzymamy przepis na idealną aranżację biura.

Wybierając meble do biura, należy wziąć pod uwagę ograniczenia wynikające z metrażu. W niewielkiej przestrzeni potrzebne są ergonomiczne rozwiązania, które sprostają wszystkim pełnionym przez biuro funkcjom. Aranżacja powinna zapewnić jak najlepsze warunki do pracy, dlatego warto wybrać meble modułowe, które stwarzają różnorodne możliwości zagospodarowania biura. Samodzielnie projektując jego wnętrze, możemy bowiem w każdej chwili zmienić ich ustawienie i dokupić nowe elementy bez obawy o zaburzenie kompozycji. Systemy modułowe pozwalają na tworzenie oryginalnych połączeń, które pomogą podkreślić tożsamość firmy. Warto wiedzieć, że ich odpowiednie ułożenie pomoże optycznie zwiększyć niewielką przestrzeń. Podczas swobodnego tworzenia aranżacji biura, należy pamiętać, aby moduły nie blokowały pozostałych elementów wyposażenia. Oprócz praktycznych zalet mebli modułowych, równie istotne są walory estetyczne, które realizują reprezentacyjną funkcję biura.

 

Systemy modułowe w nowoczesnym biurze

W ciągu dnia pracy mamy do czynienia z wieloma różnymi zadaniami – nieraz o bardzo zróżnicowanym charakterze. Nie dziwi więc fakt, że od naszego środowiska pracy oczekujemy elastyczności. I tu właśnie do gry wkracza seria Fields – rodzina modułowych rozwiązań, dzięki którym w łatwy sposób można przekształcić dostępną powierzchnię w salę konferencyjną, przestrzeń do pracy w mniejszych lub większych grupach, a także wydzielić miejsca idealne do wykonywania czynności wymagającej skupienia. Meble modułowe Fields to odpowiedź na potrzebę wszechstronności biura. System ten pomaga zatrzeć granice pomiędzy pracą indywidualną a zespołową. Stanowi rozwiązanie, które sprawi, że każdy odnajdzie w biurze swoje miejsce – stosownie do potrzeb, preferencji i aktualnie wykonywanych zadań.

Systemy modułowe do biura zaprojektowano z myślą o aktywnym środowisku pracy. Rodzina Fields obejmuje sofy, stoły, ścianki i fotele, a każdy z tych produktów to narzędzie, które można odpowiednio dostosować do każdego rodzaju zadań – niezależnie od tego, czy chodzi o pracę w zespole, czy też o indywidualne zajęcie.

 

Seria Fields została zaprojektowana przez Ollego Gylanga, projektanta ze sztokholmskiej pracowni Propeller Design AB, jednej z najbardziej znanych szwedzkich firm, specjalizujących się w projektowaniu przemysłowym i strategiach projektowania. – Projektując serię Fields, dążyliśmy do swego rodzaju równowagi. Wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć. I nie chodzi tu tylko o spokojny i łagodny wygląd poszczególnych elementów serii, lecz także o harmonię, jaką produkty z serii Fields wprowadzają do biurowych wnętrz. Rozwiązania z serii Fields nadają się zarówno do zadań zespołowych, jak i pracy indywidualnej, zapewniając świetne warunki oraz wysoki poziom komfortu w każdej z tych sytuacji – mówi Olle Gyllang.

Fields, jako seria rozwiązań o uniwersalnym zastosowaniu, sprawdzi się świetnie w środowisku typu Activity-Based Working. Produkty z tej serii można spersonalizować zgodnie z własnym życzeniem dzięki szerokiej gamie dostępnych rodzajów tapicerek, dodatków i elementów.

 

Źródło: Kinnarps