Eleganckie i praktyczne – wyjątkowe nowości z serii osprzętu elektrycznego Impresja

Eleganckie i praktyczne – wyjątkowe nowości z serii osprzętu elektrycznego Impresja
?photo_id=&modal=1

Jedną ze standardowych kolekcji osprzętu elektrycznego firmy Ospel jest seria Impresja. Minimalistyczny design, uniwersalna kolorystyka oraz bogaty asortyment kryją się za jej popularnością. Producent wzbogacił ofertę o nowe ramki, wykonane ze szczotkowanego metalu i kolorowego szkła.

W kolekcji Impresja firmy Ospel znajdziemy osprzęt elektryczny w sześciu wariantach kolorystycznych: biały, ecru, tytan, antracyt, srebro i złoty metalik. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy aranżacyjne, a także rosnące oczekiwania użytkowników asortyment został powiększony o ramki do osprzętu elektroinstalacyjnego, wykonane ze szkła i metalu.

Ramki metalowe

Wielbiciele nowoczesnych rozwiązań z pewnością zachwycą się ramkami metalowymi ze szczotkowanego aluminium, szczotkowanej satyny i szczotkowanego antracytu. Minimalistyczne, surowe w odbiorze produkty sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w tonacji monochromatycznej lub też w pomieszczeniach, w których króluje industrialny, bądź modernistyczny klimat.

Ramki szklane

Szklane ramki z serii Impresja są propozycją, która odnajdzie się w aranżacji każdego pokoju. Ich siłą jest ciekawa kolorystyka i uniwersalna forma. Dostępne są w odcieniach bieli, szarości, czerni, a także w odważnych odcieniach limonki i śliwki. Świetnie zaprezentują się zarówno na ścianach białych i pastelowych, jak i tych pomalowanych na bardziej wyraziste barwy. Szlachetne szklane ramki podnoszą walory estetyczne samego osprzętu, doskonale uzupełniając wystrój całego pomieszczenia oraz dodają mu elegancji i oryginalności.


Seria Impresja

 

Oryginalne propozycje

Bogata oferta kolorów i wzorów umożliwia dopasowanie osprzętu elektrycznego zarówno do klasycznego, bogato zdobionego wnętrza jak i do nowoczesnej, nawet industrialnej aranżacji. Połączenie interesującej linii z dopełniającą kolorystyką sprawia, że osprzęt będzie naturalnym elementem wnętrza, z drugiej zaś strony czyni z niego mocny, aranżacyjny detal. Szeroka gama barw i metalowe ramki umożliwiają tworzenie oryginalnych zestawień doskonale prezentujących się w naszych wnętrzach.

 

Włączniki elektryczne z pozoru pełnią rolę tylko praktyczną. Trzeba jednak pamiętać, że cały osprzęt elektryczny: włączniki, gniazda wtykowe, różnego typu czujniki i regulatory powinny także współgrać ze stylistyką wnętrza. Ciekawą propozycją na spójną koncepcję dekoracyjną jest zastosowanie w jednym obiekcie osprzętu z jednej linii produktowej, np. modeli Impresja firmy Ospel. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodny asortyment umożliwiają indywidualne dopasowanie osprzętu do konkretnego wnętrza i jego wystroju.


Dostępna kolorystyka