Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne
fot: FRANKE Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne ?photo_id=&modal=1

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną w prezencie otrzymasz zestaw 3 noży Victorinox.

PROMOCJA: Zlewozmywak granitowy i ceramiczny, bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Klienci, którzy dokonają zakupu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego w zestawie z baterią kuchenną Franke otrzymają w prezencie komplet 3 noży kuchennych Victorinox, w autorskim, limitowanym opakowaniu, zaprojektowany specjalnie z okazji tej akcji promocyjnej. Uniwersalny nóż do warzyw, nóż do krojenia pomidorów oraz obieraczka będą przydatne w każdej kuchni, szczególnie że przed nami jesień i zima, a więc czas przygotowywania przetworów, gotowania warzywnych zup i rozgrzewających gulaszy.


Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez zlewozmywaka i baterii, podobnie jak kuchnię bez noży. Trzeba przyznać, że dwie doskonale znane szwajcarskie marki: Franke i Victorinox mają wiele wspólnego. Bezkompromisowa jakość, ponadczasowe wzornictwo i dbałość o detale są znakiem rozpoznawczym obu firm, a ich produkty doceniane przez klientów na całym świecie.


„Pragniemy, aby zlewozmywaki i baterie kuchenne Franke były postrzegane, jak scyzoryki Victorinox – niezawodne, uniwersalne i ponadczasowe”– podkreśla Monika Dembowska – Marketing Manager Franke Polska. „Technologia i wzornictwo zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke dopracowane są perfekcyjnie, jak słynne ze swej jakości produkty Victorinox, dlatego podjęliśmy współpracę w ramach akcji promocyjnej” – dodaje.


Zlewozmywaki granitowe i ceramiczne to flagowe produkty marki Franke, dostępne w  10 różnych kolorach, w kilku rozmaitych formach i wymiarach. Opatentowane przez Franke materiały: kompozyt granitowy Fragranit Plus oraz ceramiczny Fraceram są odporne na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, nawet do 280°C, a dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przedostają się do struktury zlewozmywaka.


Kolor w przypadku zlewozmywaków granitowych i ceramicznych  ma ogromne znaczenie, gdyż jest trwale związany z cząsteczkami kompozytu i zabezpieczony przed promieniowaniem UV więc zachowuje swoją intensywność barwy. Klienci mogą wybrać zlewozmywak w jednym z dziewięciu kolorów: krem, orzech, beż, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny. Do kompletu Franke  oferuje ponad 120 różnych modeli baterii kuchennych, od geometrycznie prostych form do klasycznych wzorów, ze stałą lub ruchomą wylewką, w wersji stalowej lub chromowanej, także w kolorze dopasowanym do zlewozmywaka.
Wszystkie zlewozmywaki i baterie kuchenne FRANKE objęte są 15-letnią gwarancją i posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Szczegóły promocji oraz regulamin znajdują się na www.ostrapromocja.pl