Muzyka z bezprzewodowych głośników w systemie multiroom audio HEOS by Denon

Muzyka z bezprzewodowych głośników w systemie multiroom audio HEOS by Denon
fot: Denon Salony Firmowe ?photo_id=&modal=1

Spełniły się marzenia o ulubionej muzyce odtwarzanej w każdym pomieszczeniu mieszkania i o możliwości zarządzania muzyką z dowolnego pokoju. Za pomocą sterowanego mobilną aplikacją nowoczesnego bezprzewodowego systemu dźwiękowego multiroom HEOS by Denon cały dom będzie tętnił muzyką.

Innowacyjny system audio w prosty sposób można połączyć z domową siecią Wi-Fi i w ten sposób odtwarzać muzykę w dowolnym pomieszczeniu. Całością można sterować przy użyciu praktycznej aplikacji na urządzenia smart, zasiadając wygodnie w ulubionym fotelu.

Do hi-endowego świata audio zaprasza nas Denon – jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości systemów domowej rozrywki. Firma oferuje ultra nowoczesny bezprzewodowy system dźwiękowy multiroom – HEOS by Denon.

Źródłem ulubionej muzyki mogą być popularne serwisy muzyczne online z całego świata, źródła w chmurze, własne biblioteki sieciowe i dowolne urządzenia smart, a także komputery PC i Mac, czy też dyski NAS i pamięci USB dołączone w dowolnym miejscu domowej sieci.

System HEOS by Denon można zestawiać z czterech bezprzewodowych odtwarzaczy strefowych: HEOS 1, HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7 oraz czterech specjalistycznych urządzeń dodatkowych:
HEOS Link pozwala użytkownikom tradycyjnych rozwiązań systemów audio, na włączenie ich urządzeń do nowego systemu multiroom HEOS oferując funkcjonalności systemu dowolnemu istniejącemu zestawowi audio lub głośnikom aktywnym; po prostu podłącza się przedwzmacniacz HEOS Link poprzez analogowy, cyfrowy koaksjalny lub cyfrowy optyczny przewód do dowolnego systemu stereo lub kina domowego, by stworzyć z niego bezprzewodową strefę audio HEOS,
HEOS Amp skonstruowano, by umożliwić dodanie funkcjonalności HEOS multiroom i zasilenie dowolnej pary głośników stereo, co jest idealnym rozwiązaniem na zewnątrz domu, wbudowanych głośników w suficie, czy głośników podłogowych lub podstawkowych – i zapewnia taką samą bezprzewodową obsługę, co podstawowe modele głośników HEOS,
HEOS HomeCinema – podwójnie wzmacniany soundbar z czterema kanałami napędzanymi wzmacniaczami cyfrowymi klasy D, który odpowiada za pełną dramaturgię dźwięku ulubionych filmów i programów telewizyjnych,
HEOS Drive – to potężny sieciowy wzmacniacz wielostrefowy systemu audio, który przesyła dźwięk do całego domu, zabudowany w jednej kompaktowej obudowie.

Za pomocą opcjonalnego punktu dostępowego HEOS Extend, można rozszerzyć zasięg sieci, tak aby poprawić i zwiększyć zasięg istniejącej domowej sieci bezprzewodowej.

Wszystkie odtwarzacze zapewniają prosty dostęp do najpopularniejszych serwisów muzycznych i przyjazny sposób konfiguracji sieci Wi-Fi, z jedną aplikacją sterującą muzyką w całym domu. Aplikacja jest przygotowana zarówno dla systemu iOS jak i Android. Zaprojektowano ją tak, aby umożliwić użytkownikowi pełną kontrolę dzięki prostemu interfejsowi wymagającemu tylko kilku kliknięć do skonfigurowania systemu. Za jej pomocą można grupować głośniki tak, by móc odtwarzać ten sam utwór w trybie „party”, jak również pozwala na odtwarzanie różnych utworów w poszczególnych pomieszczeniach. Komendy są natychmiast wykonywane, co pozwala tworzyć i zapisywać playlisty.

Niezależnie od tego, czy muzyka pochodzi z serwisu Spotify, czy jest wysyłana bezpośrednio ze smartfona lub innych urządzeń DLNA, aplikacja HEOS App pozwala na intuicyjną obsługę systemu audio, z możliwością przypisania dowolnych nazw urządzeniom w różnych pomieszczeniach.

Źródło: Denon, www.heosbydenon.com

Powiązane produkty

Bezprzewodowy system nagłośnieniowy multiroom DENON HEOS Bezprzewodowy system nagłośnieniowy multiroom DENON HEOS składa ...