Antracytowe systemy kuchenne. Nowe carga, kosze Peka

Antracytowe systemy kuchenne. Nowe carga, kosze Peka
fot: PEKA ?photo_id=&modal=1

Nowe systemy kuchenne marki Peka zostały specjalnie opracowane do eleganckich i stylowych kuchni. Antracytowe carga, kosze i półki do szafek narożnych doskonale pasują do królujących obecnie w kuchni szarości.

Szare blaty kuchenne, elementy wykończeniowe i pozostałe akcesoria wprowadzają do wnętrz nowoczesny i elegancki charakter. Szwajcarska marka Peka dodaje do nich wyposażenie w głębokim, antracytowym kolorze, które świetnie pasuje do drewnianych i monochromatycznych mebli.

Kolor antracytowy jest mocny i wyrazisty. Wspaniale prezentuje się szczególnie w nowoczesnych aranżacji kuchni, w otoczeniu betonowych struktur, płyt kwarcytowych, gładkich, szklanych tafli i stalowych urządzeń. W ten sposób doskonale wpisuje się we współczesną stylistykę, dodatkowo podkreślając oryginalny design.

Umiejętne łączenie różnych odcieni szarości z bielą i drewnem, pozwala na stworzenie ponadczasowych wnętrz o wyjątkowym klimacie. Chcąc sprostać tym trendom firma Peka rozszerzyła swoją ofertę o systemy kuchenne w kolorze antracytowym, które są alternatywą dla elementów wykończonych w bieli, jasnej szarości, stali i szkle.

Nowa barwa jest proponowana w najpopularniejszych systemach kuchennych Peka do szafek narożnych: Le Manas i Magic Corner, w systemie Dispensa Libell i Pleno do szafek wysokich, a w przypadku szafek podblatowych nowy kolor zastosowano w systemie Snello i Kitchen Tower. Dodatkowo każdą szafkę można wyposażyć w ciemnoszare półki Extendo, a szafę gospodarczą w praktyczne akcesoria Sesam ułatwiające jej organizację. Uniwersalna szarość to rozwiązanie wyjątkowo estetyczne i bardzo praktyczne, bo szare elementy łatwiej utrzymać w czystości.

Źródło: PEKA